Krepšelyje yra 0 prekės

Šėriminiai boiliai Lunarbaits GENESIS 15mm 1-2kg (baltyminiai kukuliai)

Dalinio tirpumo šėriminiai boiliai Genesis, kurie vandenyje pilnai suminkštėja ir aptirpsta per 36 valandas. Genesis esmę sudaro 5 svarbiausių elementų derinys: jūros gėrybės (žuvis), sausumos gėrybės (kepenys), grūdai (birdfood), prieskoniai ir specialūs UMAMI ingridientai. Tai mūsų 4 metus aktyviai vystomas boilis, kuris daugeliui profesionalių žvejų jau tapo numeris 1 pasirinkimu. Siekiant geriausių rezultatų, šiuos boilius rekomenduojama derinti kartu su kitais Genesis produktų linijos produktais: tirpiais Genesis boiliais, skystu atrakciniu likvidu ir Genesis masalais.
 
Daugelis įvardina Genesis, kaip vieną unikaliausių ir į nieką panašiai nekvepiantį boilį – aromatas stipriai atsiduoda kariu, česnaku ir fermentuota žuvimi. Nors Genesis aromatas iš tikro yra labai stiprus, mažai kas žino, kad didžiąją atrakcijos dalį sudaro UMAMI skonis (vadinamas 6 skonis), kuris atsiskleidžia tik jį paragavus. Šis boilis sukurtas žvejoti itin sudėtinguose telkiniuose, kuriuose plaukioja didelės žuvys ir kurios jau yra mačiusios visko. Sudėtyje yra net 33% baltymų, vitaminai ir gerosios medžiagos, kurios skatina žuvų virškinimo procesus. Taip pat, sudėtyje gausu prieskonių, tačiau jų pagrindą sudaro žemiški, sunkūs aromatai, o ne aštrūs pipiriniai, prie kurių karpiai neretai jau būna pripratę. Genesis boilio frakcija yra stambi, kuri padeda aromatui greitai išsiplauti ir padaro boilį tinkamą naudoti viso sezono metu, ypač pavasarį ir rudenį. Genesis yra patys kaloringiausi Lunar Baits boiliai, dėl ko tai yra pirmas pasirinkimas, kai siekiama išlaikyti žuvį šėrimvietėje bei skatinant ją sugrįžti valgyti dar ir dar. Puikiai tinkamas ir žvejojantiems varžybiniu stiliumi.
 
Sudėtis: lašišos miltai, kriliaus miltai, kepenys, fermentuoti žuvies produktai, vandenyje tirpūs žuvų baltymai, kriliaus miltai, grūdai (birdood), azijietiškų prieskonių mišinys, N-Butyric, eteriniai aliejai, specialūs atraktantai, vitaminai ir mineralai bei kt. Pilna sudėtis nurodyta ant pakuotės.
 
Patarimai naudojant Genesis baltyminius kukulius:
 
Žvejojant komerciniuose telkiniuose, visuomet rekomenduojame naudoti subalansuotą jaukų mišinį, kurio bent 50% sudarytų grūdai (tigriniai riešutai, kanapių sėklos, kviečiai, kukurūzai), o likusią dalį – boiliai ir peletės.
Skirtingai negu daugumos boilių rinkoje, Genesis skonį ir aromatą daugiausiai sudaro visiškai natūralūs komponentai, kurių perdozuoti neįmanoma. Dėl šios priežasties, Genesis boiliai labai tinkami pašėrimui didesniais kiekiais, nebijant, kad bus perdozuota atrakcijos.
Siekiant pritraukti žuvį ir paskatinti maitintis iš jaukinimo taško, rekomenduojame derinti baltyminius kukulius kartu su tirpiais Genesis boiliais. Taip pat, greitesnę atrakciją galima paskatinti naudojant žuvinio ir grūdinio tipo boilių derinį, pvz. Genesis ir Luna baltyminius kukulius.
Šalia Genesis aromatų į visą jauko asortimentą galima dėti trinto česnako (arba česnako pastos), ožragės arba kario prieskonių, įpilti sojų padažo. Idealiai subalansuotam skoniui palaikyti rekomenduojame naudoti Genesis skystą jauko papildą.
Esant dideliam žuvies maitinimosi aktyvumui, rekomenduojama į visą jauką įvesti kaloringus skysčius: Complete Protein Compound arba aštrų lašišų aliejų. Kai žuvis kimba vangiai, rekomenduojame šių skystų papildų nenaudoti arba juos naudoti tik PVA maišelio/kojinės mirkymui.

KodasDydisSvoris, kgKaina, EurKiekis
112030021kg15mm1kg13 €
112030022kg2kg2kg25 €

Kiti pirkėjai taip pat rinkosi